Ekscytujące wczasy dla singli w Egipcie

Ekscytujące wczasy dla singli w Egipcie

Egipt to kraj, który żyje przede wszystkim z turystów. Przyjeżdżają tu ludzie z całego świata, aby podziwiać zabytki, bawić się i odpoczywać. Coraz popularniejszym sposobem spędzania wakacji, są zorganizowane wyjazdy dla singli. Korzystają z nich osoby samotne, ale także wszyscy ci, którzy pragną pobyć przez jakiś czas sam na sam ze sobą, aby zdystansować się nieco od codziennych zmartwień i trosk, a przy okazji naładować akumulatory.

Samotnie, ale w grupie

Wakacje dla singli skierowane są także do osób, które szukają okazji, aby zawrzeć nowe znajomości. W wielu egipskich miejscowościach działają hotele, które posiadają doskonałą ofertę dla poszukujących towarzystwa. Dyskoteki, drink bary, baseny, to miejsca, gdzie łatwo zintegrować się z innymi i wspólnie spędzić czas. Biura podróży coraz częściej przygotowują wyjazdy w taki sposób, aby przyciągnąć singli. W cenie może znajdować się pełne wyżywienie oraz szereg atrakcji, takich jak wspólne zwiedzanie czy wieczorki zapoznawcze.

Pogoda w Egipcie jest wspaniała o każdej porze roku. Latem temperatury przekraczają 30 stopni, więc polecamy wyjazd osobom, które uwielbiają gorąc. Woda w morzu jest ciepła, piasek na plażach drobny i miękki, a niebo błękitne. Najpopularniejszymi kurortami są Sharm el-Szejk, Hurgada oraz Marsa Alam. Wybór konkretnego miejsca zależy od tego, jakie mamy oczekiwania, co chcemy robić na wczasach, czy preferujemy bardziej aktywny wypoczynek czy może wolimy cały dzień leżeć i opalać się.

Najlepsze miejsca dla singli

Do Hurgady warto pojechać, jeżeli marzą nam się kąpiele w ciepłej wodzie, wylegiwanie się na plaży oraz dobre regionalne jedzenie. Ta osada rybacka przyciąga turystów z całego świata, więc łatwo tutaj o nowe znajomości. O jakość wypoczynku zadbają luksusowe hotele, a miłośnicy zakupów bez problemu obkupią się w sklepach z pamiątkami. W Hurgadzie funkcjonuje także doskonała baza nurkowa. Jeżeli jednak boimy się samodzielnego zanurzania się w morzu, to możemy popłynąć w rejs łodzią ze szklanym dnem i w ten sposób podziwiać podwodny krajobraz.Egipska architektura

Marsa Alam będzie doskonałym miejscem dla singli lubiących aktywny wypoczynek. Panują tu idealne warunki do żeglowania czy uprawnia windsurfingu oraz kitesurfingu. Możemy zdecydować się na samotne uprawianie tych sportów lub zapisać na zajęcia grupowe. Jeżeli zapragniemy pozwiedzać, to w okolicy znajdują się miasteczka portowe, wioski Beduinów, a nawet grobowce faraonów.

Z kolei w Sharm el-Szejk podziwiać można jedną z najpiękniejszych raf koralowych na całej ziemi. Wiele osób uważa, że ten kurort jest miejscem na spędzenie idealnych wakacji. Single mogą liczyć na ekskluzywne hotele, bary, dyskoteki oraz kasyna, w których można bawić się do białego rana.

Wszystkie te atrakcje dostępne są dla osób podróżujących samotnie. To my decydujemy, czy spędzimy wyjazd głównie w swoim towarzystwie, czy zapragniemy nawiązać znajomości, które mogą przekształcić się w przyjaźnie na całe życie. Biura podróży dopasują ofertę do naszych oczekiwań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*