Browsed by
Tag: Grecja

Greckie wakacje we dwoje

Greckie wakacje we dwoje

Słoneczne plaże, tradycyjna grecka kuchnia i mnóstwo imponujących zabytków. Czy można wyobrazić sobie lepsze warunki do zorganizowania romantycznej randki? Wszystko to i znacznie więcej znajduje się w przepięknej Grecji, nazywanej kolebką cywilizacji europejskiej. Jest to jedno z państw, do którego ze względu na ogromną ilość różnego rodzaju atrakcji zdecydowanie warto zabrać swoją ukochaną osobę. Co warto tutaj zobaczyć i jakie miejsce wybrać na romantyczne spotkanie z drugą połówką?

Dwutygodniowy urlop w zachwycającej Grecji

Dwutygodniowy urlop w zachwycającej Grecji

Grecja to niezwykle piękne i słoneczne państwo położone w południowo-wschodniej części Europy, do którego warto przyjechać na upragnione wakacje. Każdego roku odwiedzane jest przez mnóstwo turystów z całego świata, którzy pragną nacieszyć się piękną pogodą i cudownym, greckim krajobrazem. Dwa tygodnie to wystarczająco dużo czasu, by poznać grecką kulturę, zwiedzić najważniejsze zabytki i spróbować lokalnych przysmaków. Wiele osób jednak zastanawia się, co warto zobaczyć w Grecji podczas urlopu trwającego dwa tygodnie, gdzie się wybrać i jakich przysmaków należy spróbować?

Jak spędzić dwa tygodnie urlopu w Grecji?

Jak spędzić dwa tygodnie urlopu w Grecji?

Grecja jest jednym z najpopularniejszych kierunków wycieczkowych, którymi podążają polscy turyści. Nic dziwnego, kraj ten oferuje wyjątkowo dużo atrakcji, zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, jak i dla tych, którym marzy się słodkie nicnierobienie przez 14 dni.