Browsed by
Tag: Hiszpania

Najtańsze miejsca w Hiszpanii

Najtańsze miejsca w Hiszpanii

Koszty, z jakimi należy się liczyć, planując wakacje w Hiszpanii zależą przede wszystkim od konkretnych miejscowości i kurortów wybranych przez turystę na miejsce swojego urlopu. O ile bowiem Hiszpania jako kraj nie należy do najdroższych państw w Europie, to ceny w niektórych miejscach bywają dosyć wygórowane. Mowa tu konkretnie o dwóch największych miastach Hiszpanii, czyli Barcelonie i Madrycie, które są najczęściej odwiedzane przez gości z całego świata. Wybierając się do stolicy kraju, trzeba liczyć się z nieco zawyżonymi cenami jedzenia,…

Read More Read More

Hiszpania – idealne miejsce na rodzinne wakacje

Hiszpania – idealne miejsce na rodzinne wakacje

Na wakacje czekamy cały rok, dlatego warto dobrze zaplanować ten czas, aby urlop naprawdę się udał. Wybranie odpowiedniego miejsca wypoczynku, które spełni oczekiwania całej rodziny wbrew pozorom wcale nie jest takie proste i często prowadzi do międzypokoleniowych sporów.

Najlepsze hotele w Hiszpanii

Najlepsze hotele w Hiszpanii

Hiszpania jest krajem, który ma bardzo wiele do zaoferowania turystom, zarówno pod względem ciekawych miejsc i zabytków, jak również wspaniałej kuchni oraz pięknej pogody. Sezon zaczyna się tu wraz z rozpoczęciem wiosny.