Browsed by
Tag: pamiątki

Dziecięcy animator w Turcji – to jest możliwe

Dziecięcy animator w Turcji – to jest możliwe

W poszukiwaniu idealnego miejsca na rodzinne wakacje nie pomijajmy ofert hoteli tureckich. W części z nich, obok animatorów dla dorosłych, zatrudnia się polskojęzycznych specjalistów od pracy z dziećmi. Są oni zwykle dostępni przez większą część sezonu. Obecność animatora dla dzieci to spory komfort i dla rodziców, i dla ich pociech. Oznacza to, że maluchy mogą swobodnie spędzać czas nie tylko w towarzystwie dorosłych, ale i rówieśników. Dobry animator mówiący po polsku może sprawić, że wakacje staną się niezapomniane.

Pyszne pamiątki z greckich wakacji

Pyszne pamiątki z greckich wakacji

Jak z każdych wakacji, tak samo z Grecji turyści przywożą pełne bagaże różnego rodzaju pamiątek mających im kiedyś przypominać miłe chwile spędzone w tym uroczym kraju.  Wczasowicze zazwyczaj poświęcają całkiem sporo czasu na znalezienie i zakup ciekawych regionalnych przedmiotów, ale dziś w dobie zalewających międzynarodowy rynek chińskich produktów trafienie na naprawdę oryginalne wyroby jest coraz trudniejsze.

Idealne miejsce na rodzinny wyjazd za granicę

Idealne miejsce na rodzinny wyjazd za granicę

Tunezja to jeden z najspokojniejszych i najbardziej liberalnych krajów spośród wszystkich państw arabskich. Położenie Tunezji nad ciepłym Morzem Śródziemnym oraz gorący klimat każdego roku przyciągają tu turystów z całego świata.

Ile warto mieć ze sobą pieniędzy podczas urlopu w Turcji?

Ile warto mieć ze sobą pieniędzy podczas urlopu w Turcji?

Turcja jest krajem pełnym sprzeczności – z jednej strony mamy bliższą nam, europejską stronę z luksusowymi hotelami, a z drugiej tajemniczy orient, wspaniałe zabytki oraz ciepłe morze. Urlopowicze pragnący rozkoszować się komfortowym wypoczynkiem, mogą skusić się na oferty all inclusive.

Jakie pamiątki przywieźć z Egiptu?

Jakie pamiątki przywieźć z Egiptu?

Egipt żyje z turystów, nic więc dziwnego, że tamtejsze sklepy i bazary wypełnione są po brzegi pamiątkami, kosmetykami, produktami spożywczymi, ubraniami oraz masą innych rzeczy, które wczasowicze mogą zechcieć kupić. Sprzedawcy robią, co mogą, żeby przyciągnąć potencjalnych klientów.