Bułgaria dla singla

Bułgaria dla singla

Panujący od paru lat trend, aby urlop spędzać w pojedynkę, staje się coraz bardziej popularny, a biura podróży zauważają, że warto przygotować atrakcyjną ofertę dla singli. W Polsce ciągle dominuje stereotyp, że samotnie podróżują wyłącznie ludzie, którzy nie mają partnerów lub bliskich znajomych. Jednak zupełnie mija się to z prawdą. Urlop sam na sam ze sobą to szansa na zawarcie nowych znajomości, złapanie dystansu oraz odzyskanie energii.

Bułgaria jest krajem bardzo atrakcyjnym dla singli, zarówno pod względem miejsc do zobaczenia, jak i cen pobytu, które należą do jednych z najniższych w Europie. Duże znaczenie odgrywa także ciągnąca się przez niemal 400 km linia brzegowa oraz znajdujące się tam piaszczyste plaże, idealne do letniego wypoczynku. Nic dziwnego, że jadą tam ludzie szukający ekscytujących wrażeń.

Atrakcje dla singla w Bułgarii

skuter wodny BułgariaUrokliwe miasteczka z doskonałą infrastrukturą turystyczną to częsty widok w Bułgarii. Znajdujące się w nich hotele, restauracje z potrawami regionalnymi, kluby, dyskoteki, sklepy z pamiątkami przyciągają turystów ze wszystkich zakątków ziemi. Singiel spragniony mocnych wrażeń, pragnący nawiązać nowe znajomości lub zwyczajnie pospacerować samotnie wybrzeżem, z pewnością poczuje się tutaj znakomicie. W Warnie poza typowymi atrakcjami, znajdują się także liczne zabytki, pozostałości rzymskich budowli oraz fortyfikacji. Z kolei na południu położone jest miasteczko Melnik, najmniejsze w kraju, otoczone ze wszystkich stron przez niesamowicie wyglądające skały piaskowca. Niezapomniane widoki gwarantowane.

Wszyscy ci, którym marzą się piękne klify, z których roztacza się bajkowy krajobraz, powinni odwiedzić Sozopol. To zlokalizowane w południowej części Bułgarii miasto, słynie z krystalicznie czystej wody oraz pięknego wybrzeża. Jeżeli poszukujemy miejsc do imprezowania, to warto zastanowić się nad kurortami Słoneczny Brzeg i Złote Piaski. Miejscowe bary oraz kluby słyną z fantastycznych całonocnych imprez. W ciągu dnia wypocząć można w luksusowych aquaparkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*