Browsed by
Tag: podróże

Najtańsze miejsca w Hiszpanii

Najtańsze miejsca w Hiszpanii

Koszty, z jakimi należy się liczyć, planując wakacje w Hiszpanii zależą przede wszystkim od konkretnych miejscowości i kurortów wybranych przez turystę na miejsce swojego urlopu. O ile bowiem Hiszpania jako kraj nie należy do najdroższych państw w Europie, to ceny w niektórych miejscach bywają dosyć wygórowane. Mowa tu konkretnie o dwóch największych miastach Hiszpanii, czyli Barcelonie i Madrycie, które są najczęściej odwiedzane przez gości z całego świata. Wybierając się do stolicy kraju, trzeba liczyć się z nieco zawyżonymi cenami jedzenia,…

Read More Read More

Tunezja idealnym miejscem na romantyczny urlop we dwoje

Tunezja idealnym miejscem na romantyczny urlop we dwoje

Osoby, które zamierzają zabrać swoją drugą połówkę na wymarzony urlop powinny zastanowić się nad wspólnym odwiedzeniem Tunezji. To niezwykle klimatyczne państwo kryje w sobie mnóstwo urokliwych zakątków, a nadzwyczajne krajobrazy stanowią idealne tło do niezapomnianej randki. Przed wyjazdem warto jednak przygotować listę miejsc, do których warto wybrać się będąc na romantycznych wakacjach w Tunezji. Jest ich tutaj naprawdę wiele, dlatego wybór najciekawszych może stanowić nie lada kłopot.

Greckie wakacje we dwoje

Greckie wakacje we dwoje

Słoneczne plaże, tradycyjna grecka kuchnia i mnóstwo imponujących zabytków. Czy można wyobrazić sobie lepsze warunki do zorganizowania romantycznej randki? Wszystko to i znacznie więcej znajduje się w przepięknej Grecji, nazywanej kolebką cywilizacji europejskiej. Jest to jedno z państw, do którego ze względu na ogromną ilość różnego rodzaju atrakcji zdecydowanie warto zabrać swoją ukochaną osobę. Co warto tutaj zobaczyć i jakie miejsce wybrać na romantyczne spotkanie z drugą połówką?

Co spakować na zagraniczny urlop?

Co spakować na zagraniczny urlop?

Wakacje za granicą to marzenie wielu Polaków, którzy pragną oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości, odpocząć od codziennych obowiązków i poznać nowe miejsca. Jednak aby na urlopie nic nie było w stanie zakłócić spokoju urlopowicza, należy się do niego odpowiednio przygotować. Co warto zabrać ze sobą na zagraniczny urlop? Co się przyda, a czego zdecydowanie nie trzeba pakować?